МИКРОБИОЛОГИЈА – Обавештење о колоквирању пропуштене наставе у летњем семестру школске 2022/2023.

Увидом у евиденцију присуства на настави из Микробиологије током летњег семестра школске 2022/2023., закључно са XV недељом право на потпис за одслушану наставу НИСУ остварили следећи студенти: Финални списак студената II године који треба да колоквирају наставу из Микробиологије, летњи семестар школске 2022-23

Колоквирање пропуштене наставе одржаће се у петак 02.06.2023. у амфитеатру Института за патологију у 10.00 часова. Студенти са списка који нису благовремено доставили молбу и оправдање за колоквирање наставе иста морају да донесу на дан колоквирања.

Током колоквирања, студенти ће писати есеје и исте усмено бранити код дежурних наставника/сарадника. Неопходно је да студент на колоквирање понесе индекс, хемијску оловку и по 4 листа папира формата А4 за сваку тематску јединицу коју колоквира.

Резултати колоквирања пропуштене наставе биће истакнути на сајту Медицинског факултета и на огласној табли Института за микробиологију и имунологију у понедељак 05.06.2023. у 09.00 часова. Неопходно је да студенти који буду успешно колоквирали наставу доставе индексе у понедељак 05.06.2023. у периоду од 10.00 до 11.00 часова секретару Института за микробиологију и имунологију (др Суботића 1, приземље Института) ради давања потписа за одслушану наставу из Микробиологије. Студенти могу да преузму индексе истог дана, односно 05.06.2023. у 12.00 часова. Давање потписа у индексе за студенте који буду успешно колоквирали пропуштену наставу вршиће проф. др Наташа Вучковић Опавски.